Kurz koučování

 • Vzdělávání |
 • Kurz koučování |
 • Lektoři kurzu koučování
 • Lektoři

  Kmenovými lektory koučovacího výcviku INTECO - Integrativní kouč jsou jeho autorky: Sylvie Navarová, Jana Mynářová a Jana Zouharová, psycholožky a koučky.
   
  Reflexe lektorské práce:
  " ... Rád bych poděkoval vám, lektorkám. Každá z vás jste byla jiná a současně jedinečná. Rok s vámi třemi byl pro mne plný nových a zajímavých věcí, zjištění a poznatků, ať už o sobě nebo v souvislosti lidmi okolo mne a zejména nejbližšími.
  Vnímám to tak, že náš kurz skončil a současně nová etapa a další práce v rámci seberozvoje právě začíná ....
  Ještě jednou velké poděkování a ocenění za váš přístup, znalosti, mnohdy velkou trpělivost...:-)
  Přeji, ať se daří a šlapou projekty stávající, chystané i plánované. Čestmír"

  nahoru

  PhDr. Sylvie Navarová

  PhDr. Sylvie Navarová

  Systemický a integrativní kouč.

  Je jednatelkou Školy manažerského rozvoje s.r.o. 

  Během studia personálního managementu (Bc.) a psychologie (Bc., Mgr., PhDr.) působila 9 let v oblasti HR v obchodních a výrobních firmách. Od roku 2005 se věnuje psychologické práci s klienty a vzdělávání dospělých, je majitelkou vzdělávací a konzultační společnosti Škola manažerského rozvoje s.r.o. Působí jako kouč, psycholog/psychoterapeut a supervizor. Externě přednáší na univerzitách témata Kariérového poradenství a koučování, Psychologie práce a personalistiky. Publikuje články z praxe vzdělávání dospělých, aktuálních otázek psychologie a kariérového poradenství. Absolvovala 500 hod. výcvik u INSTITUTu S&K HERMÉS Praha Systemické koučování a supervize. Zaměřuje se na rozvoj kompetencí v oblasti managementu a koučinku. Vede rozvojové kurzy a koučování týmu např. BANDI VAMOS a.s., Ernst Leopold s.r.o., ROBE lighting s.r.o., NXP, ON semiconductor, Railsformers s.r.o., UNEX a.s., TAXPOINT s.r.o., Huisman konstrukce Sviadnov, DHL Lektoruje akreditované koučovací výcviky INTECO - Integrativní kouč, Koučink ve výchově a vzdělávání a Kariérové poradenství a koučování. Koučuje ve firmách i sociálních službách (např. CNN, Charita Jeseník), školách (např. ZŠ Porubská) a dětských domovech. S projektem Kariérový koučink do škol získala Národní cenu kariérového poradenství 2013 a projekt "DELTA - Jsem na křižovatce a mám možnost volby" byl Národní cenou kariérového poradenství oceněn v roce 2015. Je členkou Asociace integrativních koučů. 

  Přednášku pro studenty na téma Základy koučování a kariérový koučink si můžete pustit zde.

  Další autorské články a rozhovory pro média si můžete přečíst zde.

  nahoru

  PhDr. Jana Zouharová, PhD.

  Jana Zouharová

  Titul PCC (2013-2016, ICF), ECPC (Erickson Certified Professional Coach, Erickson College Int.)

  Ericksonovský a výkonový kouč. 

  Vystudovala psychologii na Masarykově univerzitě v Brně (Mgr., PhDr., Ph.D.) a od roku 2006 působí v oblasti psychologického poradenství a vzdělávání dospělých. Koučinku se aktivně věnuje od roku 2009, je absolventkou kanadské Erickson College International s certifikací Erickson Certified Professional Coach a mnoha dalších výcviků a kurzů zaměřených na koučování. V letech 2013 - 2016 byla držitelkou certifikace ICF Professional Certified Coach (PCC), byla aktivní členkou ICF a členkou Asociace integrativních koučů. V současné době působí také jako supervizor a podílí se na řadě projektů zaměřených na koučink, poradenské, terapeutické a vzdělávací služby.

  Je autorkou více než dvaceti odborných článků a konferenčních příspěvků z oblasti vzdělávání, psychologie a koučování.

  nahoru

  Mgr. Jana Mynářová

  Jana Mynářová

  Titul ACC 2014- 2017 (ICF).

  Všímavý kouč a překladatel

  V roce 2000 dokončila magisterské studium jednooborové psychologie na FF MU Brno. Absolvovala 850 hodin výcviku v terapii všímavostí (satiterapii) a absolvovala kurz Presence-Based Coaching I a II vedený Dougem Silsbeem v Severní Karolíně, USA. V současnosti rozvíjí v České republice směr nazvaný Všímavý koučink (Mindful Coaching) a z angličtiny přeložila knihu The Mindful Coach vydanou v roce 2012 nakladatelstvím Maitreia. Spolupodílí se na vedení výcviku v integrativním koučinku ve Škole manažerského rozvoje. V letech 2014 - 2017 byla certifikovaným profesionálním koučem ICF (ACC), v letech 2014 - 2016 ředitelkou Asociace integrativních koučů a nyní je její členkou. V posledních 20ti letech se zajímá o principy fungování lidské mysli, o vztah mezi myslí a tělem, a předává dále praktické techniky vedoucí k vnitřní svobodě.

   

  nahoru

 • O nás
 • Náš příběh
 • Naši experti
 • Spolupracujeme s kolegy
 • GDPR
 • Termíny kurzů
 • Platební podmínky otevřených kurzů
 • Reference
 • Aktuality
 • Kontakty