Psychoterapie, hypnoza, hypnoterapie

Psychoterapie a hypnóza pro zdraví a harmonii

psychoterapie a hypnóza

"Ačkoli si nemůžeme vybrat, co se nám stane, můžeme si vybrat, jak na to zareagujeme." Epiktétos

Naši terapeuté vystudovali na vysoké škole obor psychologie, složili doktorské zkoušky a absolvovali 800 hodinový výcvik strategické a systemické kooperační a komunikační psychoterapie a hypnoterapie přístupu M. H. Ericksona schválený ČPS. Své vzdělávání si dále rozšiřují v navazujících kurzech v ČR i zahraničí (USA, Švédsko). Jsou členy České asociace pro psychoterapii, jejíž Etický kodex dodržují.

Reference klientky psychoterapie a hypnózy: "Děkuji za poradenské služby, díky kterým jsem si srovnala své životní priority, dokázala se uklidnit a najít vnitřní sílu a energii pro řešení problémů, které mi můj život přináší."
Hanka

Reference k tématu odvykání kouření:
"Dobrý den paní doktorko Navarová,
budou to za chvíli tři měsíce a stále jsem nekouřila. Už na to přes den ani nemyslím, pokud nepotkám někoho s cigaretou. Doma jsou na mě pyšní a už jen kvůli tomu bych nezačala znova. Sama jsem na sebe opravdu hrdá, ale největší poděkování stejně patří Vám. Nakopla jste mě. Děkuji! :o)"

Seznamte se s vedoucí psycholožkou PhDr. Sylvií Navarovou, která byla také hostem Dobrého rána České televize.

Psychoterapie a hypnóza jsou nyní součástí aktivit partnera

CETERAS - Centrum terapeutických služeb, z.s.

Centrum terapeutických služeb

 

Psychologické poradenství a psychoterapie pro firmy: 1.500 Kč/sezení (50 min.)

Poskytujeme zaměstnancům firem psychologické poradenství a psychoterapii. Kontakt: PhDr. Sylvie Navarová, tel.: 605214849

nahoru

Co Vám psychoterapie a hypnoterapie (hypnóza) pomůže řešit

Nejčastěji se klienti PSYCHOTERAPIE A HYPNÓZY na nás obrací se specifickými potížemi jako jsou:

 • úzkosti,
 • závislosti,
 • stavy strachu,
 • tréma,
 • neplodnost,
 • nadváha,
 • zvýšená únava,
 • nespavost apod.

Časté jsou zakázky v oblasti zdravotních potíží psychosomatického charakteru, tj.:

 • kožní onemocnění,
 • alergie,
 • astma,
 • bolesti hlavy,
 • migréna,
 • tetanie,
 • dráždivý tračník apod.

Často se na nás také obracejí ženy, které chtějí zvýšit sebevědomí, resp. znovuobnovit svou vnitřní ženu v sobě.

Psychoterapie a hypnoterapie Vám umožní také řešit např. změny v životě a jejich zvládání (odchod dospělých dětí z rodiny, změna zaměstnání, rozvod, rozchod, ztráta blízkého člověka apod.), osobní trápení, vztahové problémy (partnerské, rodinné).

Psychoterapii a hypnózu můžete také využít k osobnímu rozvoji a učení se nebo zvýšení sebevědomí.

Nedílnou součástí PSYCHOTERAPIE A HYPNÓZY je také pořádání terapeutických skupin zaměřených na hubnutí - rekukce nadváhy a potíže s otěhotněním - neplodnost.

 

Firmám, školám a úřadům v rámci programů péče o zaměstnance nabízíme skupinové terapieindividuální služby a např. i kurzy v oblasti prevence vyhoření a péče o sebe.

nahoru

Co PSYCHOTERAPIE A HYPNÓZA nabízí

Sekce Školy manažerského rozvoje PSYCHOTERAPIE A HYPNÓZA nabízí jak široké veřejnosti, tak firmám pro jejich zaměstnance odbornou pomoc při řešení různých potíží a životních situací.

Psychoterapie a hypnóza (hypnoterapie) jsou léčebné postupy psychologickými prostředky, které pomáhají odstranit či zmírnit potíže zasahující do Vašeho života.

Naši odborníci mají výcviky v systemické psychoterapii (zaměřují se na krátkodobou terapii na řešení orientovanou - solution focused therapy) a Ericksonovské komunikační strategické hypnotické a nehypnotické psychoterapii. Všichni naši experti jsou psychology s praxí min. 10 let. Samozřejmou součástí jejich práce je další sebevzdělávání, supervize, aktivní účast na konferencích a přednášková činnost v oboru.

Jelikož je osobní a pracovní život úzce spojen a navzájem se ovlivňuje, ať chceme nebo ne, patří naše nabídka také firmám dbajícím na psychické zdraví svých zamětsnanců a manažerů. Psychologické skužby pro své zaměstnance u nás objednávají např. společnosti BROSE (oceněná jako Společnost přátelská rodině) a UNEX a.s.

Lidem v krizi nabízíme poskytnutí krizové intervence.

Psychoterapeutická místnost

nahoru

Formy práce v psychoterapii a hypnóze

Komunikační strategická hypnotická a nehypnotická psychoterapie je postavena na řešení problémů formou krátkodobé terapie. V průběhu setkání spolu pracujeme na řešení Vašeho tématu a chráníme Vás tímto přístupem od znovuprožívání traumatu. Nabízíme individuální psychoterapii, párovou a rodinnou terapii.

Skupinová terapie využívá jak komunikační a hypnotické prvky, tak pracuje se smyslovými terapiemi jako je arteterapie, muzikoterapie a dramaterapie k řešení potíží s podporou skupiny lidí, kteří řeší obdobná témata.

Naši terapeuti se řídí třemi „zlatými" zásadami:

 1. Nespravuj, co není rozbité.
 2. Dělej víc toho, co funguje.
 3. Když to nefunguje, nedělej to, dělej něco jiného.

nahoru

Etický kodex psychologa

Psychoterapii, hypnózu a poradenství poskytují výhradně osoby s vysokoškolským psychologickým vzděláním, s min. 10 letou praxí v oblasti psychologie a ukončeným psychoterapeutickým výcvikem. Naši psychologové se řídí etickým kodexem psychologa. Ke stažení zde.

nahoru

Výhody psychoterapie a hypnoterapie (hypnozy)

Výhodou psychoterapie a hypnózy u nás je diskrétnost (nepracujeme pro zdravotní pojišťovny, takže zaručujeme, že žádné údaje se nedostanou do rukou třetích osob), díky efektivní organizaci času, kde začleňujeme akutní pauzy,  zaručujeme krátké objednací lhůty (max.14 dní) a krátkodobost terapie (využívající "na řešení zaměřený přístup" a hypnózu - potíže se snažíme vyřešit do 10 sezení).  

Dále maminkám, které nemají hlídaní a přesto by rády využily psychoterapii, hypnózu či skupinovou terapii, nabízíme možnost zajištění péče o dítě po dobu terapie.

Ceny naleznete zde Psychoterapie, Hypnoterapie, Skupinová terapie, Krizová intervence.


 

Zájemcům o hlubší seznámení s hypnózou také nabízíme Kurz Hypnoza - relaxace a práce podvědomí.

nahoru

Vedoucí psycholog PhDr. Sylvie Navarová

Vedoucím psychologem Školy manažerského rozvoje s.r.o. je majitelka společnosti PhDr. Sylvie Navarová.

Pro více informací o profesní kvalifikaci vedoucí psycholožky se můžete podívat na web www.sylvienavarova.cz. PhDr. Sylvie Navarová je členkou České asociace pro psychoterapii a je zapsána v seznamu certifikovaných psychoterapeutů

nahoru

Náš psycholog v médiích

Vedoucí psycholog PhDr. Sylvie Navarová je často oslovována médii k poskytnutí rozhovoru či odbornému vyjádření. Rozhovory si můžete prohlédnout zde.

nahoru

Objednejte si psychoterapii, hypnoterapii

Pro objednání kontaktujte:

PhDr. Sylvie Navarová - psychoterapie a hypnóza v Ostravě         
jednatel, kouč, terapeut
mobil: 605 214 849
E-mail: sylvie.navarova@smrov.cz
Psychoterapie a hypnóza Ostrava

PhDr. Sylvie Navarová, Mgr. Břetislav Kantor

Psychoterapie a hypnóza Brno           PhDr. Jana Zouharová, PhD., therapy in English        
Psychoterapie a hypnóza Plzeň  Mgr. Hana Stejskalová 
Psychoterapie a hypnóza Praha Psychoterapeutická klinika HERMÉS

 

Nebo vyplňte níže uvedený formulář, do tématu diskusního příspěvku uveďte, prosím, požadovanou službu (psychoterapie, hypnóza, psychologická diagnostika), budeme Vás kontaktovat.

PhDr. Sylvie Navarová

PhDr. Jana Čihounková

nahoru

 • O nás
 • Naše nabídka pro Vás
 • Kontaktní údaje
 • Náš příběh
 • Naši experti
 • Spolupracujeme s kolegy
 • GDPR
 • Termíny kurzů
 • Platební podmínky otevřených kurzů
 • Reference
 • Aktuality
 • Kontakty