Kurzy on-line jedou

 • Aktuality |
 • Kurzy on-line jedou
 • 16. listopadu 2020

  Zpětné vazby z on-line kurzu Kariérní strom:

  Milá paní Sylvie, excelentně vedená výuka, spousta zajímavých tipů, co a jak dál i v této nelehké době. Děkuji za Vaši trpělivost i při vysvětlování práce s on-line prostředím, Vaše pozorné naslouchání nás všech, schopnost být všude, kde Vás bylo potřeba, ohromnou koncentraci, profesionalitu. Ze semináře si z obou dnů odnáším jen to pěkné, spoustu věcí jsem si ujasnila, navázala i nějaké pracovní kontakty, získala jsem množství velmi důležitých doplňujících informací. Seminář jsem volila instinktivně, prostě jsem hledala, až mě zaujaly Vaše stránky..byla to pro mě správná volba. Oba dny jsem si fakt užila a těším se na další vzdělávání. Moc Vám za vše děkuji, s úctou Miriam 

  Během kurzu jsem se cítila velmi příjemně. Online prostředí nakonec bylo možní i příjemnější, neboť  jsem měla na vše dosatek času a mohla jsem tvořit doma. Lektorka byla vřelá a profesionální, perfektně přichystané online protředí. Klobouk dolů! Odnáším si novou celistvou metodu, kterou se teším až využiji v praxi. Děkuji za skvělě provedený seminář! 

  Cítila jsem se moc dobře a nechybělo mi nic. Měla jsem strach z toho, jak vydržím při práci on-line tak dlouho, ale uteklo to rychle – prostě mě to „vtáhlo“, dokonce jsme si krásně při práci i odpočinula. Odnáším si spoustu námětů, nápadů, ujasnění toho, co jsem si myslela, že už vím. Chuť do další práce s klientem. Přínosy kurzu: Poznání, jak vést kariérová koučink v případě nutnosti on-line a náměty ke skupinové práci; kontakt s lidmi z oboru, osobní poznání a ujasnění si své profesní cesty. 

  Děkuji za přínosný kurz a těším se na pokračování... Když kurz probíhal, cítila jsem se pohodově, fajn, radostně. Odnáším si metaforu stromu a jeho využití v KP. 3 přínosy semináře: 1. využití kariérového stromu ve skupině a technice on line prostředí, 2. práce s kartami, 3. hodnoty (návodový seznam).

  Cenné pro mne byly praktické zkušenosti a znalosti při aplikaci kariérního stromu, uvědomění si silné, slabé stránky, své hodnoty a úspěchy, typ temperamentu, motivační karty. Vzkaz lektorce: jste moc milá, znalá, trpělivá.

  Reflexe z on-line kurzu Úvod do kariérového poradesntví:

  Obrovské díky za úžasnou práci. Velmi příjemné, přátelské vedení semináře a předání velkého množství informací. Těším na další budoucí semináře pod Vaším vedením. :-) Přínosy semináře pro mě: Konečně jsem zjistila, co vše obnáší práce kariérového poradce. Obrovský přínos různých inspiračních zdrojů pro činnost kariérového poradce a řada tipů pro moji budoucí práci. Obohacení v oblasti komunikace.

  Poděkování za srozumitelný výklad, práce s technikou, písemné podklady. Prostě profesionálka každým coulem:-) Odnáším si konkrétní poznatky: 1. neurologické úrovně, 2. koučovací přístup, 3. využití techniky práce se škálou .

  První den jsem se zbavila takového vnitřního strachu z on-line výuky, který jako starší osoba mám hluboko v sobě. Úžasné propojení lektorské práce, velmi nenápadna a skvělá práce s motivací účastníka. Je vidět, že to, co děláte, opravdu umíte.  Děkuji, Miriam

  Děkuji za profesionální vedení kurzu, za velmi příjemné vystupování a atmosféru. Odnáším si hodně, pro mě důležitých, praktických informací, konkrétní postupy pro komunikaci kariérového poradce s klienty, odkazy na literaturu pro další vzdělávání, poznání kolegyň s podobnými „problémy“ s kariérním poradenstvím.

  Měla jsem strach, obavy, abych vše zvládla a přežila tolik hodin distanční výuky. Ale netrvalo dlouho, a pocit odezněl, vnímala jsem jen informace a dokázala jsem se bez problémů soustředit. Bylo mi jasné, že „jsem tady správně“ a nevnímala čas. Odnáším si velký impuls do další práce, inspiraci pro skupinou práci v rámci distanční výuky, zjistila jsem, že to, co dělám, lze provést mnohem efektivněji a zajímavější formou pro klienta, rozšíření vlastních znalostí. Cítila jsem se, jako bych byla na klasickém semináři prezenční formou.

  Když on-line seminář probíhal, cítila jsem se překvapivě uvolněně a spokojeně, plná očekávání. Odnáším si náměty k moji další práci na škole, ale i obecně v životě. Přínos: Forma kladení otázek, zjištění, že i ostatní se cítí jako já, vytvoření systému na škole. Vzkaz lektorce: Jste skvělá a vaše kurzy opravdu stojí z to. Děkuji!

 • O nás
 • Náš příběh
 • Naši experti
 • Spolupracujeme s kolegy
 • GDPR
 • Termíny kurzů
 • Platební podmínky otevřených kurzů
 • Reference
 • Aktuality
 • Kontakty