Kurz koučování

 • Vzdělávání |
 • Kurz koučování |
 • Lektoři kurzu koučování
 • PhDr. Sylvie Navarová

  Sylvie Navarová

  Systemický kouč a terapeut. Je jednatelkou Školy manažerského rozvoje s.r.o. 

  Během studia personálního managementu (Bc.) a psychologie (Mgr., PhDr.) působila 9 let v oblasti HR v obchodních a výrobních firmách. Od roku 2005 se věnuje vzdělávání dospělých, je majitelkou vzdělávací a konzultační společnosti Škola manažerského rozvoje s.r.o. a garantem personální agentury. Zaměřuje na rozvoj kompetencí v oblasti managementu a koučinku. Současně působí jako kouč, terapeut a supervizor. Externě přednáší na Univerzitě Palackého v Olomouci témata z oblasti psychologie práce a personalistiky. Publikuje články z praxe vzdělávání dospělých, společenské odpovědnosti firem, aktuálních otázek pedagogicky, psychologie a profesního poradenství a z oblasti personalistiky a koučování. Od roku 2010 se věnuje systemickému koučování, absolvovala výcvik u INSTITUTu S&K HERMÉS Praha Systemické koučování a supervize. V současné době vede rozvojové kurzy, koučink a koučování týmu pro společnost UNEX a.s., TAXPOINT s.r.o., Eschola v.o.s. pro Huisman konstrukce Sviadnov a akreditované koučovací výcviky Intergrativní kouč, Interní kouč a Koučink ve výchově a vzdělávání. Vede individuální koučinky a koučování skupin v sociálních službých a dětských domovech. S projektem Kariérový koučink do škol získala Národní cenu kariérového poradenství 2013. Je členkou Asociace integrativních koučů. 

  Přednášku pro studenty na téma Základy koučování a kariérový koučink si můžete pustit zde.

  Další autorské články a rozhovory pro média si můžete přečíst zde.

  nahoru

  PhDr. Jana Zouharová, PhD.

  Jana Zouharová

  Titul PCC (ICF), EPMC (Erickson College), metor akreditovaný ICF.

  Kouč, lektor, psycholog a terapeut. 

  Je absolventkou psychologie na Masarykově univerzitě v Brně (Mgr., PhDr., Ph.D.) a od roku 2006 se věnuje jak psychologické práci, tak vzdělávání dospělých. V minulosti pracovala také jako vysokoškolská učitelka, v současné době vede několik projektů zaměřených na koučink, poradenské, terapeutické a vzdělávací služby. Koučinku se aktivně věnuje od roku 2009, je absolventkou kanadské Erickson College International s certifikací Erickson Certified Professional Coach, a mnoha dalších výcviků a kurzů zaměřených na koučování. Je členkou ICF Glogal a ICF Czech Republic a certifikovaným profesionálním koučem ICF (PCC) a metorem.Je absolventkou psychologie na Masarykově univerzitě v Brně (Mgr., PhDr., Ph.D.) a od roku 2006 se věnuje jak psychologické práci, tak vzdělávání dospělých. V minulosti pracovala také jako vysokoškolská učitelka, v současné době vede několik projektů zaměřených na koučink, poradenské, terapeutické a vzdělávací služby. Koučinku se aktivně věnuje od roku 2009, je absolventkou kanadské Erickson College International s certifikací Erickson Certified Professional Coach, a mnoha dalších výcviků a kurzů zaměřených na koučování. Je členkou ICF Glogal a ICF Czech Republic a certifikovaným profesionálním koučem ICF (PCC) a metorem.

  Je autorkou více než dvaceti odborných článků a konferenčních příspěvků z oblasti vzdělávání, psychologie a poradenství.

  nahoru

  Mgr. Jana Mynářová

  Jana Mynářová

  Titul ACC (ICF).

  Koučka, psycholožka, psychoterapeutka a překladatelka

  V roce 2000 ukončila magisterské studium jednooborové psychologie na FF MU Brno a od roku 2009 postgraduálně studuje pedagogickou psychologii na FF UP v Olomouci. Absolvovala 850 hodin výcviku v terapii všímavostí a absolvovala kurz Presence-Based Coaching vedený Dougem Silsbeem v Severní Karolíně, USA. V současnosti rozvíjí v České republice směr nazvaný Všímavý koučink (Mindful Coaching) a z angličtiny přeložila knihu The Mindful Coach vydanou v roce 2012 nakladatelstvím Maitreia. Spolupodílí se na vedení výcviku v integrativním koučinku ve Škole manažerského rozvoje. Je členkou ICF Glogal a ICF Czech Republic a certifikovaným profesionálním koučem ICF (ACC).

   

  nahoru

  Mgr. Rosťa Honus

  Rosťa Honus

  Integrativní kouč, lektor, facilitátor.

  Zabývá se existenciálními přístupy ke koučování a rozvoji lidí, otázkami hodnot a smyslu v organizacích a profesním životě, managementem, psychologií a sociologií organizací, systémy řízení lidských zdrojů, kulturou organizací. V oblasti veřejné správy spolutvůrce projektů Benchmarkingová iniciativa 2005 a Úřad s úsměvem. V posledních letech realizoval řadu personálních auditů a projektů zaměřených na implementaci zákaznické orientace a systémů řízení lidských zdrojů v organizacích veřejné správy (Magistrát města Ostravy, Pardubic, Chomutova, Městský úřad Žďár nad Sázavou, Dačice, Humpolec a další). Vedl implementaci systému strategického řízení a řízení lidských zdrojů  SOŠ Třineckých železáren. Současně působí jako kouč. Absolvoval akreditovaný výcvik Integrativní kouč. Člen Asociace integrativních koučů.

  nahoru

 • O nás
 • Naše nabídka pro Vás
 • Kontaktní údaje
 • Náš příběh
 • Naši experti
 • Spolupracujeme s kolegy
 • Termíny kurzů
 • Platební podmínky otevřených kurzů
 • Reference
 • Aktuality
 • Kontakty